2006-06-22 Hanlvledarnas utnämningar...

Den kompletta listan!

Stefan ditt diplom står på spishällen i ledar/seniorrum...
eva, ditt ligger i miniorfacket...


Våravslutning 2006-06-18

Gyllene Badkaret Peter Sörensen (med diplom)
Christian Wickerström
Anders Rydel
Gyllene Grundet Stefan Norberg (diplom & förgylld bätringspensel)
Gyllene Korven 2005-06 Joachim Bondesson (diplom)
Gyllene Korven Per-Åke Zanders (mångårigt slit i köket, diplom)
Gyllene Korven Janne Tingström (för mångårigt slit i köket)
Gyllene Korven Johan Berne (för mångårigt slit i köket)
Guld Lövet och Årets komet Eva Liljeberg (diplom)
Gyllene Molijoxen Jesper Karlsson (diplom)
Gyllene initiativet Kim Bengtsson (diplom)
Supraledare 2005-06 Anders Ejdeling (diplom)
Gyllene Kärven ? Vi har inte fått in något resultat, snälla avd ledare maila mig (hans.bjorck@seb.se) er bästa säljare och antal kärvar, tack!


--Hans Björck, Halvledarna
Läst 2272 gånger.


«Tillbaka
Kalendarium
Maj
2019-05-24 12:00 -
2019-05-25 12:00
Scoutgården upptagen, Rilby

2019-05-31 10:00 -
2019-06-01 15:00
Seglingshajk för Äventyrarna (Segelfartygen)

Juni
2019-06-02  12:30 - 21:30
Scoutgården upptagen, Maria och Lars

2019-06-08  09:00 - 17:00
Scoutstugan upptagen, Sandra

2019-06-15 12:00 -
2019-06-16 12:00
Scoutgården upptagen, Julia

2019-06-16  10:00 - 13:00
Våravslutning med segling

2019-06-19  18:30 - 21:00
Onsdagssegling

2019-06-21  09:00 - 17:00
Scoutstugan upptagen, Mahssa

2019-06-26  18:30 - 21:00
Onsdagssegling

2019-06-29 - 2019-07-07
Lysestrandsläger för Äventyrare och Utmanare

Juli
2019-07-03  18:30 - 21:00
Onsdagssegling

2019-07-10  18:30 - 21:00
Onsdagssegling

2019-07-17  18:30 - 21:00
Onsdagssegling

2019-07-24  18:30 - 21:00
Onsdagssegling

2019-07-28 - 2019-08-03
GBG2019 - Distriktsläger på Kragenäs

2019-07-31  18:30 - 21:00
Onsdagssegling

Augusti
2019-08-07  18:30 - 21:00
Onsdagssegling

2019-08-14  18:30 - 21:00
Onsdagssegling

2019-08-24 12:00 -
2019-08-25 12:00
Scoutgården upptagen, Emma C

September
2019-09-01
Hovås Hamndag

2019-09-07 17:00 -
2019-09-08 20:00
Scoutgården upptagen, Chalmers